Eren Ve Cemre Fan Clubu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eren Ve Cemre Fan Clubu

...Sitemize Üye Olan Herkese Teşekürler....

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

hepsi grubundan gülçine sert yanıt

YazarMesaj
ozge_cemre
Soğuk Üye
ozge_cemre

hepsi grubundan gülçine sert yanıt Empty
MesajKonu: hepsi grubundan gülçine sert yanıt   hepsi grubundan gülçine sert yanıt Icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2009 5:30 pm

HEPSİ KIZLARI, GRUP ÜYELERİNDEN GÜLÇİN'İN ANİ GİDİŞİ HAKKINDA İÇLERİNİ CANLI YAYINDA DÖKTÜLER. BAKIN NELER SÖYLEDİLER...

Beyazıt Öztürk ve Meral Okay'ın CNNTURK'teki 'Nası Yani?' programına Hepsi Grubu kızları konuk oldu, ancak bir eksikle.

Kısa bir süre önce aşık olup Dubai'ye giden Gülçin'in gitmesiyle grubun akıbeti hakkında ve Gülçin dönüp dönmeyeceğiyle ilgili bir çok spekülasyon yapılmıştı.

Grup üyelerinden Eren, bu durumla ilgili olarak 'Gülçin şu anda Dubai'de. Aslında bir karar alma aşamasında kendi hayatıyla ilgili. Şu anda bir süreçte. Henüz netleşmiş değil ama biz 3 kişi konserlerimizi de yapıyoruz, buraya da geliyoruz. Biz şu anda Hepsi Grubu olarak böyle varoluyoruz' diye konuştu.

Beyaz'ın 'Kısacası okuduğumuz kadarıyla, aşık oldu ve gitti. Bu bir hayat kararı, öyle değil mi?' sorusuna Eren, 'Kesinlikle. Biz de saygı duyuyoruz' yanıtını verdi.

Beyaz daha sonra Yasemin'e dönerek 'Sen aşık olsan böyle bir karar verir miydin?' diye sordu. Yasemin, 'Aslında Gülçin aramızda en son kişiydi, 'Ben hiç bir zaman aşkımı öne almam, işim ön planda gelir' diyen biriydi ama hayatta herşey olabiliyormuş. Ben herhalde işimi öne alırdım, aşkımı değil' dedi.

Cemre ve Eren'in de aynı düşüncede olup olmadığını soran Beyaz'a Eren, 'Aynı cevabı veririz ama çok büyük de konuşmamak gerek. Gülçin de zamanında işim ön planda gelir diyen bir kişiydi içimizde ama son 6 ayda zaten..' şeklinde konuştu.

HAYRANLARIMIZ BİZİ YALNIZ BIRAKMADI

Ağbice bir yaklaşımla Hepsi kızlarının içinde bulunduğu durumu değerlendiren Beyaz, 'Sizin bir kitleniz var. Siz bu kitleyi oluşturdunuz ve onlar size nasıl bir sorumluluk verdiyse siz de onlara bir sorumluluk verdiniz. Dediniz ki 'Biz çıktık, bizi izleyin ve sevin' dediniz. Onlar da 'Biz size inanıyoruz, bundan sonra da seveceğiz' dediler ve sizi 4 kişi olarak gördüler. Şimdi Gülçin aşık oldu gitti. Sen de yarın gidersen, madem bir aşkla gidilebiliyorsa, iş bu tarafta kalıyorsa, 1-2 kişi kalırsanız, öteki tarafta sorumluluk verdiğin insanlar ne oluyor?' diye sordu.

Hepsi Kızları, 'Kesinlikle, biz de sizinle aynı fikirdeyiz' yanıtını verdiler ve sonrasında Yasemin, 'Bizim küçük hayran kitlemiz de bunun bilincinde. Son konserimizde bize pankartlar hazırlamışlar, 'Biz buradayız, siz de buradasınız, desteğe geldik' şeklinde. Yalnız değilsiniz diyorlar yani bize. Bırakmıyorlar bizi' dedi.

Eren de 'Biz devam ediyoruz. Onlara karşı sorumluluğumuzu, saygımızı yerinde tutup konserimize çıkıyoruz. Biz orada olduğumuz sürece onlar da bizi destekleyecek...' ifadesini kullandı.

ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİL BU!

Beyaz'ın 'Canınız sıkılmış bu durumdan' sözlerine de Yasemin, 'Gitmeden gitmeye de fark var. Çok daha geçerli bir sebep olabilir. Sağlık, eğitim gibi.. Bize de büyük ders oldu aslında bizim için. İnanılmaz bir de ders aldık aslında' açıklamasını yaptı.

Cemre, 'Herşeyin bir üslubu olduğunu düşünüyorum ben' yorumunu yaparken Eren de 'Gülçin için de bizim için de hayırlısı olsun' diyerek aylar sonra Gülçin'in yeniden dönme ihtimali karşısında alacakları tavrı da Cemre sert bir üslupla şöyle değerlendirdi:

'Şöyle bir şey yok, biz görsel açıdan ya da hitap ettiğimiz kitle bakımından sarıydı, pembeydi, yeşildi renkli renkli kıyafetler giyip klip çekiyor olabiliriz ama biz burada oyun oynamıyoruz. Bu da bir oyun değil! Ben gittim, pişman oldum geldim...!'

Yasemin ise bu sözler üzerine 'Pişman olsun istemiyoruz ama çocuk oyuncağına çevirmenin bir anlamı yok bence, bu bir iş çünkü' dedi.

Eren,'Bu kadar kolay değil, bırakıp gitmek de böyle gittikten sonra dönmek de. Kesinlikle büyük konuşmamak gerekiyor. 6 ay sonra hayatımızın nasıl olacağını bilmiyoruz.

hepsi grubundan gülçine sert yanıt
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsi haberi
» cemresiz hepsi